Предмет: Физика,
автор: ben258144
Яку роботу виконає тіло масою 5 кг падаючи з висоти 100 м ?
Ответы
Автор ответа:
0
пыднымаючись воно виконую потенціальні а опоскаучись воно може виконувати і потенціальну і кінетичну роботу
stanislavskiymaksym:
Кхм ошибочка A=mgh = 500*10 *100 = 500000дж
Ну як 5 кг перевести в грами то вийде 5000 г, а в вас 500 г
Вибачай, A-=mgh= 5000*10*100=5000000 дж= 5000кДж
Автор ответа:
0
A=m*h=5000(перевели в грами) *100=500000=500кДж
Кхм ошибочка A=mgh = 500*10 *100 = 500000дж
Ну як 5 кг перевести в грами то вийде 5000 г, а в вас 500 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: sizowaleksei3599
Предмет: Русский язык,
автор: polinatolstyh130503
Предмет: Математика,
автор: olesya1187
Предмет: Алгебра,
автор: софа67788
Предмет: Математика,
автор: Амина12340