Предмет: Химия,
автор: vadsichstas
Химия:
Найти число молекул 320г сульфида алюминия.
Помогите пожалуйста!
Ответы
Автор ответа:
0
1. n(Al2S3)=m:M=320г:148г/моль=2,166 моль
2.N(Al2S3)=n*Na=2.166*6.023*10^{23}=13*10^{23}
Ответ: N(Al2S3)=13*10^{23}
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: jtqjfbf
Предмет: Математика,
автор: knemat2012
Предмет: Українська література,
автор: norfolk526
Предмет: Математика,
автор: лиза1383
Предмет: Математика,
автор: алина2387