Предмет: Математика,
автор: lerrrrap
Тато купив 8 кг апeльсинів і стільки ж мандаринів, і заплатив за всю покупку 360 грн. Скільки коштує 1 кг мандаринів, якщо 1 кг апeльсинів коштує 20 грн?
Ответы
Автор ответа:
0
20*8=160 (грн.) коштують всі апельсини
360-160=200 (грн.) коштують мандарини.
200:8=25 (грн.) коштує 1 кг мандаринів.
Відповідь: 25 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: valeriaandrienko710
Предмет: История,
автор: sofia123785
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: Шарлота10
Предмет: Математика,
автор: Простюзер