Предмет: Физика, автор: ukrtaizer

Людина масою 80 кг знаходиться у ліфті. З яким прискоренням рухається ліфт, якщо людина тисне на його підлогу із силою 1000 Н? Вважайте, що g = 10 м/с².

Ответы

Автор ответа: vvbarashovsky
6

дано m=80 кг      P=1000 Н      a- ?


P=mg+ma

а=P\m-g=1000\80-10=2,5 м\с2

Ответ a=2,5 М\с2 ( вверх)

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: hhfvyg
Предмет: Математика, автор: Mikkymilk