Предмет: Физика,
автор: Lol7757
Колесо радіусом 30 см робить 24 обертів за 2 хв.Який період обертання колеса і яка швидкість рівномірного руху точок обода колеса?
Пж хелп.Даю 50 баллов!
Ответы
Автор ответа:
44
R = 30 см, N = 24, Δt = 2 мин
T = Δt / N = 120 с / 24 = 5,0 с - период обращения
v = 2 * π * R / T = 2 * π * 0,30 м / 5,0 с = 0,12*π м/с ≈ 0,38 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: fanatjasailormun
Предмет: История,
автор: KiraUchiha114
Предмет: Биология,
автор: fjapparova
Предмет: Математика,
автор: ZnanijaPro