Предмет: Физика,
автор: svetulya1505
визначте силу під дією якої тіло масою 500 кг рухається прямолінійною ділянкою шляху якщо рівняння руху має вигляд s=3t+0,4t
Ответы
Автор ответа:
29
s=3t+0.4t², ускорение а/2=0.4, а=0.8м/с², тогда F=ma=500*0.8=400Н
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: nikolai22062019
Предмет: Математика,
автор: art1055pit
Предмет: Українська література,
автор: grabakevgen
Предмет: Физика,
автор: zarinaabisheva
Предмет: Математика,
автор: виктория819