Предмет: Химия,
автор: uneborak
СРОЧНО!!!!!
Визначити масову частку всіх елементів у сполуці C2H5OH
Ответы
Автор ответа:
15
М(C2H5OH)=12×2+6+16=46
w(C)=(24/46)×100%=52.2%
w(H)=(6/46)×100%=13%
w(O)=(16/46)×100%=34.8%
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: ilvina926
Предмет: Алгебра,
автор: lahmantimur
Предмет: Математика,
автор: rat578
Предмет: Математика,
автор: RozaTsen
Предмет: Математика,
автор: Vlad83828