Предмет: Литература, автор: vol4ok2005

написать сочинение по литературе на тему образ самсона вырина кратенько(спасибо за ранее!)

Ответы

Автор ответа: msnezhana00
3

Главный герой повести Пушкина Самсон Вырин. Его жизнь была схожа с жизнью всех людей. Он добрый и порядочный, справедливый и честный, он всю свою жизнь посвятил своей работе. Была у него дочь Дуня. Для него она была смыслом всей его жизни. Дуня была отличной помощницей, во всем помогала отцу по дому. Самсону Вырину часто приходилось терпеть унижения от приходящих путников. Именно в этих ситуациях на помощь приходила дочь. Большим потрясением для Самсона стал тот момент, когда он потерял свою дочь.После ухода Дуни, Самсон Вырин сразу постарел, сник. Сначала в его сердце еще горела надежда на возвращение дочери, он предпринимал попытки ее найти и вернуть, но со временем он понял, что Дуня не вернется. И с этого момента жизнь героя пошла под откос. Он понял, что дочь потеряна навсегда. И свое горе утопил в выпивке. Загубив свою жизнь в выпивке, Самсон Вырин умер, так и не увидевшись с дочерью.

Его образ показывал род людей, которых всякий мог легко обидеть, унизить и оскорбить. Зачастую сами они были образцами для подражания с высокими моральными установками и качествами. Добрый и отзывчивый, честный и справедливый.


vol4ok2005: пасяб)
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: yakovenkoandrea
Предмет: Українська мова, автор: mariakoscak18
СРОЧНО,ДАЮ 20Б!!Укр мова Виконайте тестові завдання. 1. Розділовий знак НЕ ставимо між частинами речення А) Сосни зашелестіли і стало тихо-тихо... ( М. Зарудний). Б) Стоїть в задумі сива мати а листя пада золоте (М. Томенко). В) Мабуть, батько ще дужче посивів і мати ще дужче зігнулася (А. Го­ ловко ). Г) Гаснуть у плавнях летючі комети і тихо вмирає на заході ніч (А. Малишко). 2. Тире ставимо між частинами складносурядного речення А) Із саду спілі пахнуть абрикоси і хата хлібом дихає гарячим (О. Орач). Б) Було ясне надвечір’я і сонце ще не сіло за ліс (В. Малик). В) Ані шелесту не було чути ані колихання не було помітно (Марко Вовчок ). Г) Сулима подав знак і війська приготувалися до штурму ( М. Слабо- шпицький ). 3. Кому перед виділеним сполучником потрібно поставити в кожному реченні, ОКРІМ А) Мене водило в безвісті життя та я вертався на свої пороги (Д. Пав- личко). Б) Веселий день давно вже одгорів і даль доносить пісню журавлину... (В. Сосюра). В) То вітерець дихне по ниві то коник в житі засюрчить... ( Л. Глібов). Г) Удалині хиталися дерева і синів задуманий прибій ( В. Сосюра). 4. Кому ставимо між частинами речення А) Уже давно стояла ніч і виблискували на небі зорі. Б) Я іду осіннім парком і лагідно шелестить опале листя. В) Скільки людей і які вони різні! Г) Довкола хати цвів бузок і росли величезні яблуні. 5. Пунктуаційну помилку допущено в реченні А) Довго-довго ходило сонце і цвіло надвечір’я червоне (М. Луків). Б) І видзвонює жайвір у полі, іцвіте зачарований світ... (І.Гонча­ренко). В) Ще над Дніпром клубочиться задуха, і пахне степом сизий деревій ( Л. Костенко). Г) Блискавка блисне - і камінь трісне ( Нар. творчість).
Предмет: Українська мова, автор: mariakoscak18
Укр мова Виконайте тестові завдання. 1. Розділовий знак НЕ ставимо між частинами речення А) Сосни зашелестіли і стало тихо-тихо... ( М. Зарудний). Б) Стоїть в задумі сива мати а листя пада золоте (М. Томенко). В) Мабуть, батько ще дужче посивів і мати ще дужче зігнулася (А. Го­ ловко ). Г) Гаснуть у плавнях летючі комети і тихо вмирає на заході ніч (А. Малишко). 2. Тире ставимо між частинами складносурядного речення А) Із саду спілі пахнуть абрикоси і хата хлібом дихає гарячим (О. Орач). Б) Було ясне надвечір’я і сонце ще не сіло за ліс (В. Малик). В) Ані шелесту не було чути ані колихання не було помітно (Марко Вовчок ). Г) Сулима подав знак і війська приготувалися до штурму ( М. Слабо- шпицький ). 3. Кому перед виділеним сполучником потрібно поставити в кожному реченні, ОКРІМ А) Мене водило в безвісті життя та я вертався на свої пороги (Д. Пав- личко). Б) Веселий день давно вже одгорів і даль доносить пісню журавлину... (В. Сосюра). В) То вітерець дихне по ниві то коник в житі засюрчить... ( Л. Глібов). Г) Удалині хиталися дерева і синів задуманий прибій ( В. Сосюра). 4. Кому ставимо між частинами речення А) Уже давно стояла ніч і виблискували на небі зорі. Б) Я іду осіннім парком і лагідно шелестить опале листя. В) Скільки людей і які вони різні! Г) Довкола хати цвів бузок і росли величезні яблуні. 5. Пунктуаційну помилку допущено в реченні А) Довго-довго ходило сонце і цвіло надвечір’я червоне (М. Луків). Б) І видзвонює жайвір у полі, іцвіте зачарований світ... (І.Гонча­ренко). В) Ще над Дніпром клубочиться задуха, і пахне степом сизий деревій ( Л. Костенко). Г) Блискавка блисне - і камінь трісне ( Нар. творчість).
Предмет: Математика, автор: денис630