Предмет: Физика,
автор: kaydoyuno
Дитина тягне з постійною швидкістю за допомогою горизонтально розташованої мотузки санчата масою 2 кг, прикладаючи силу 0.6 Н. Зробити малюнок, на якому позначити всі сили прикладні до санчат та визначити роботу кожної сили при переміщенні санчат на 5 м.
Ответы
Автор ответа:
3
Там где вектор v, там Fтяги
N-сила реакции опоры

A-работа силы F
F=0.6Н-сила
a-угол между ними
S=5м
m=2кг
g=10м/с^2
A (Fтяги)=0.6Н•5м•cos0°=0.6•5=3Дж
A (mg)=A (N) =2•10•5•cos90°=100•0=0Дж
N-сила реакции опоры
A-работа силы F
F=0.6Н-сила
a-угол между ними
S=5м
m=2кг
g=10м/с^2
A (Fтяги)=0.6Н•5м•cos0°=0.6•5=3Дж
A (mg)=A (N) =2•10•5•cos90°=100•0=0Дж
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: marina5alinav
Предмет: Информатика,
автор: fix7
Предмет: Английский язык,
автор: Mila14880
Предмет: История,
автор: Ангел114789873
Предмет: Математика,
автор: Аноним