Предмет: Математика, автор: almazovaalsna2102

родина із чотирьох осіб планує поїхати з Києва до Івано-Франківська. Можна іхати поїздом, а можна - на власному авто. Квиток на поїзд для однієї особи коштує 270грн. Автомобіль витрачає 8литрів бензинуна 100километрів шляху, відстань по шосе між містами дорівнює 600километрів, а ціна бензину дорівнює 22грн за літер. скільки коштуватиме родині найекономніший варіант такої подрожі? КАК ЗАПИСАТЬ УСЛОВИЕ???

Ответы

Автор ответа: Hokage1223
13
1)270×4=1080(грн) - поїздка поїздом
2)(6×8)×22=1056(грн) - поїздка автомобілем
3)1080-1056=24(грн) - автомобілем економніше
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: vladkravchenko1020