Предмет: Химия,
автор: Mc1ray
Який об'єм водню (н.у.) виділитися при взаємодії магнію кількістю речовини 2 моль із надлишком оцтової кислоти
Ответы
Автор ответа:
33
Дано
n(Mg) = 2 моль
Решение
Mg + 2CH3COOH = (CH3COO)2Mg + H2
n(H2) = n(Mg) = 2 моль
V(H2) = n(H2) * Vm = 2 * 22.4 = 44.8 дм3
Ответ: 44.8 дм3
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: misterebatelmamok228
Предмет: Обществознание,
автор: nikolay8182
Предмет: Английский язык,
автор: YoliaTan123
Предмет: Математика,
автор: елена150
Предмет: Математика,
автор: саша2159