Предмет: Математика, автор: nastia232328

задача
одна школа купила 7 упаковок води 6 пляшок в упаковці а інша чотири таких упаковки при цьому перша школа заплатила на 63 грн більше ніж друга.
скільки коштує одна пляшка води?

Ответы

Автор ответа: zhenya2497617
1
7:63=9
вроде так,но я в украинском не разбираюсь

nastia232328: я знаю ответ но я не знаю розвязиванее
Автор ответа: Kkkkkkoo
1

Перша школа купила на 3 упаковки більше. Отже, за ці 3 упаковки заплатила 63 грн. 1 упаковка = 63÷3=21 грн

1 пляшка = 21÷6= 3.5


Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: alieksandr69