Предмет: Физика,
автор: chukivdjavladuslava
Вал електричного двигуна обертається із швидкістю 1000 м/с. Радіус шківа на валу 15 см. Знайти період обертання. СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
0
Угловая скорость вала ω = v/r = 1000/0.15 = 6667 (рад/c)
Период Т = 2π/ω = 2 · π : 6667 = 9,425·10⁻⁴(с)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ajlanadaurenkyzy854
Предмет: Алгебра,
автор: artefact06
Предмет: Информатика,
автор: maxarpst
Предмет: Алгебра,
автор: mogolgogol
Предмет: Алгебра,
автор: aisuluukim08