Предмет: Физика,
автор: govyst
Визначте прискорення реактивного лайнера, якщо його маса 167 т, Сила тяги двигун ів 225 кH, а коефіцієнт тертя коліс шасі об злітну смугу 0,02.
Ответы
Автор ответа:
7
Ma = F - Fтр
ma = F - f*m*g
a = F/m - f*g
Подставляем:
a = 225000/167000-0,02*10 = 1,15 м/с²
Ответ: а = 1,15 м/с²
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: panteleevakristina08
Предмет: Алгебра,
автор: nuta110
Предмет: Математика,
автор: natalakondratenko315
Предмет: Геометрия,
автор: coffeecat0