Предмет: Физика,
автор: hollandyura
Яку силу тяги повинні розвивати двигуни літака масою 60т щоб досягти прискорення 1,5м/с2
Ответы
Автор ответа:
1
Дано: m=60 000 кг; a=1,5 м/с^2; F - ?
F=ma=60 000*1,5=90 000 H=90 кН.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: anastasialas58
Предмет: Геометрия,
автор: ivankalinin335
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: егерvlad