Предмет: Химия,
автор: karina8371
Визначте масові частки Оксегену у сполуках:a) MnO2;б)Mg2O;в)Fe2O3???
Ответы
Автор ответа:
3
a)
Mr(MnO₂)=55+16x2=55+32=87
ω(O)=32÷87=0,367 ω%(O)=0,367х100%=36,7%
б)
Mr(MgO)=24+16=40
ω(O)=16÷40=0,4 ω%(O)=0,4х100%=40%
в)
Mr(Fe₂O₃)=56х2+16х3=112+48=160
ω(O)=48÷160=0,3 ω%(O)=0,3х100%=30%
zubareva45:
б)Mg2O ошибка правильно MgO
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: H0LIMAN
Предмет: Обществознание,
автор: sashaironman
Предмет: Алгебра,
автор: ronaldo444
Предмет: Математика,
автор: rusalina170401
Предмет: Математика,
автор: pon4чиk228