Предмет: Химия,
автор: zenja14
Обчисліть і вкажіть об’єм газу, що виділиться при взаємодії розчину сульфатної кислоти з розчином калій карбонату масою 184г, в якому масова частка солі 15%
Ответы
Автор ответа:
16
m(K2CO30=184*15/100=27,6г
H2SO4+K2CO3=K2SO4+CO2+H2O
M(K2CO3)=138г/моль
n(K2CO3)=27,6/138=0,2моль
nK2CO3:nCO2=1:1
n(CO2)=0,2моль
V(CO2)=22,4*0,2=4,48л
zenja14:
Спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: adiasarkulova7
Предмет: История,
автор: mikamilk299
Предмет: Математика,
автор: zalina28112011
Предмет: Математика,
автор: Andrei9721
Предмет: Математика,
автор: gehig