Предмет: Физика,
автор: romanzatvarskyy1
Обчислити масу речовини що відповідає кількості 4 моль оксиду кальцію СаО
Ответы
Автор ответа:
3
n= m/M
M(CaO)= 40.078+16=56.078
m=n*M
m=4*56.078=224.3
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Другие предметы,
автор: tsukanovasvet
Предмет: Английский язык,
автор: sangelika2017
Предмет: Литература,
автор: kirill063
Предмет: Математика,
автор: innaku81