Предмет: Химия, автор: ruslan4042003

Визначити об'єм пропану за н.у., у якому міститься 3.6*10^23 атомів гідрогену.

Ответы

Автор ответа: mrvladimir2
5

Дано:

N(Н) = 3,6*10²³ атомів

Знайти:

V(C₃H₈)-?

Розв'язок.

V(C₃H₈) = n(C₃H₈)*Vm; Vm = 22,4 л/моль

n(C₃H₈)=N(C₃H₈)/N(A); N(A)=6,02*10²³ атомів/моль

V(C₃H₈)=[N(Н)/8N(A)]*Vm;

V(C₃H₈)= (3,6*10²³ атомів/8*6,02*10²³ атомів/моль)*22,4 л/моль = 1,674 л

Відповідь: 1,674 л


ruslan4042003: тут дано колво атомов гидргоне же
mrvladimir2: дякую, виправив.
Похожие вопросы