Предмет: Биология, автор: helgaaaa20000

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!
Віка повела молодшого брата Мишка на крижану гірку. Спостерігаючи за тим, як він з‘їжджає з гірки, вона захотіла обчислити конфіцієнт тертя Мишкових штанів об лід. Допоможіть дівчинці знайти коефіцієнт тертя, якщо довжина гірки 10 м, а висота - 5 м, а час спускання хлопчика 4 с? Вважайте що початкова швидкість дорівнює нулю.

Ответы

Автор ответа: mishadulov
1
Потенциальная энергия мальчика вначале спуска равна сумме его кинетической энергии и работы сил трения, действующих на него.
mgh = \frac{m {u}^{2} }{2} + f \times s

где s - длина горки, сила трения равна f=£mg, где £ - коэффициент трения.
так как
.
s = a {t}^{2} \div 2

a=1,25 м/с
тогда конечная скорость равна
a = \frac{u}{t}

u=5 м/с
£=(mgh-mu^2/2)/mg
£=(10*5-25:2)/10/10
£=0,375
Ответ:0,375.

helgaaaa20000: Спастбооо огромноеее
mishadulov: Пожалуйста)
helgaaaa20000: А как ты нашел а???
helgaaaa20000: Ускорение
helgaaaa20000: И s
Похожие вопросы