Предмет: Химия,
автор: lev135
яка хімічна формула алкену, густину за нормальних умов 1,875г/л
Ответы
Автор ответа:
7
M = Vm " p
M = 1.875 * 22.4 = 42 г/моль
CnH2n = 42
14n = 42
n = 42/14 = 3.
C3H6 — пропен-1.
M = 1.875 * 22.4 = 42 г/моль
CnH2n = 42
14n = 42
n = 42/14 = 3.
C3H6 — пропен-1.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: clashroyale0193a
Предмет: Математика,
автор: MargaritaTurbo
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: svetlana12121212