Предмет: Физика,
автор: ViolettaSuvak
Мікроавтобус, маючи швидкість 15м/с, зупиняється через 5 с. Визначити коефіцієнт тертя коліс об дорогу, вважаючи рух мікроавтобуса рівно прискореним(g=10м/с^2)
Ответы
Автор ответа:
2
п= 15/2^ вот кратко
ViolettaSuvak:
Можно расписать пожалуйста?
N=mg=Fтер=мю*mg=мю*mg=ma=a=мю*g=мю=a/g=3/10=0.3
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: tem4444444
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: anastasiaivanova697
Предмет: Математика,
автор: саня599
Предмет: Математика,
автор: mukhamm