Предмет: Физика,
автор: sonichospro
Підкажіть будь-ласка що це? Тверда речовина на нагрівання 1 кг якої на 1*С необхідно 250 Дж енергії
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 1 кг
Δt = 1°C
Q = 250 Дж
___________
c - ?
Из формулы:
Q = c·m·Δt
удельная теплоемкость:
c = Q / (m·Δt) = 250 / (1·1) = 250 Дж/(кг·°С)
Вещество - серебро.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: brawler48
Предмет: История,
автор: ivashutinavs
Предмет: Математика,
автор: steelballrun545
Предмет: Физика,
автор: barc94