Предмет: Химия,
автор: semenytschnazar
яка маса хлориду амонію утвориться при взаємодії 44.8 л амоніаку з хлоридною кислотою
Ответы
Автор ответа:
1
NH3 + HCL = NH4CL
n(NH3) = n(NH4CL)
n (NH3) = 44,8 л / 22,4 л/моль = 2 моль, то и n(NH4CL) = 2 моль
m (NH4CL) = 2 моль* 53,5 г/моль = 107 г
Ответ: 107 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: alenasmotkina9
Предмет: Українська мова,
автор: alinakrupchuk
Предмет: Английский язык,
автор: platosha2718
Предмет: Информатика,
автор: Знания
Предмет: Литература,
автор: даша22622