Предмет: Химия,
автор: dianapetrova2094
ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!
Виведіть формулу алкану,густина якого за нормальних умов становить 1,34 г/л
Ответы
Автор ответа:
31
Дано:
CnH2n+2
p=1,34г./л
---------------------
Виведіть формулу алканa
Используем формулу p=m÷v отсюда определяем массу
m=pхv
m(CnH2n+2)= 1,34г./л х 22,4=30г.
Составляем уравнение :
CnH2n+2
12n +2n+2=30
14n=28
n=2
Формула алкана C₂H₆ -этан
Автор ответа:
6
ρ=1,34 г/л
СхН2х+2
Знаходимо молярну масу М=ρ*Vм=1,34*22,4=30 г/моль
Підставляємо атомні маси С і Н в загальну формулу алканів і прирівнюємо до 30
12х+2х+2=30
х=2
С2Н6 етан
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Dzcgvgvgcfxhj
Предмет: Математика,
автор: radionovafox
Предмет: Английский язык,
автор: vladimirovnakarina20
Предмет: Литература,
автор: mar563