Предмет: Физика, автор: yana2003boksru50

Дитина катаючись на каруселі ,яка робить 6 обертів за 0,5хв,сидить на відстані 2 м від осі обертання каруселі.Визначте частоту обертання,лінійну та кутову швидкості руху дитини Реклама

Ответы

Автор ответа: Leon8634
62

Дано:

N=6 об;

t=0.5 мин;

R=2 м;

_________

Найти: n; v; ω

СИ: t=30 c

Решение:

Частота вращения карусели:

\displaystyle n=\frac{N}{t}=\frac{6}{30}=0.2 об/с или 12 об/мин

Угловая скорость карусели:

\displaystyle \omega=2\pi n=2\pi *0.2=\frac{2\pi }{5}\approx1.26 рад/с

Линейная скорость ребенка:

\displaystyle v=\omega R=\frac{2\pi }{5}*2 =\frac{4\pi }{5}\approx2.5 м/с

Ответ: 0,2 об/с; 1,26 рад/с; 2,5 м/с.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: pe89857710097