Предмет: Химия,
автор: cerblfyyst1
Визначити формулу алкану якщо один літр його має массу 1,96г. Срочно!
Ответы
Автор ответа:
2
V(CxHy) = 1 л
m(CxHy) = 1.96 г
n(CxHy) = 1/22.4 = 0.0446 г/моль
M(CxHy) = 1.96/0.0446 = 44 г/моль
CnH2n+2 = 44
14n + 2 = 44
14n = 42
n = 42/14 = 3.
C3H8 або CH3-CH2-CH3 — пропан
m(CxHy) = 1.96 г
n(CxHy) = 1/22.4 = 0.0446 г/моль
M(CxHy) = 1.96/0.0446 = 44 г/моль
CnH2n+2 = 44
14n + 2 = 44
14n = 42
n = 42/14 = 3.
C3H8 або CH3-CH2-CH3 — пропан
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: evrik1993evrik
Предмет: Английский язык,
автор: tanyaslp
Предмет: История,
автор: egorglobal164
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: l9krishkavetlanatab