Предмет: Химия, автор: marat2531

На двовалентний метал масою 6 г подіяли водяною парою, унаслідок чого виділився газ об'ємом 5,6 л (н. у.)

Ответы

Автор ответа: thegrayditchp7upxx
4

6г 5,6л
Me+H2O=MeO + H2
хг 22,4л
х= 6*22,4/5,6=24
M(Mg)=24г/моль
це магній
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kseniamkisheva
Предмет: Математика, автор: пусичко