Предмет: Химия,
автор: katerinablazeeva08
Встановіть молекулярну формулу ароматичного вуглеводню, якщо його густина становить 4,73 г/л.
Ответы
Автор ответа:
0
M = Vm·ρ = 4,73л\г·22,4л\моль ≈ 106
формула арена: CnH2n-6
CnH2n-6 = 106
14n-2=106
n= 8 ----> загальна формула: С₈Н₁₀
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: danya25200856
Предмет: История,
автор: amirtarasov74
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: kuspanovaaiko3390
Предмет: Математика,
автор: Feqs