Предмет: Физика,
автор: manaylobohdan
Скільки теплоти потрібно затратити щоб 500грам води від 15 градусів до 55 градусів.
Ответы
Автор ответа:
1
Q=cm(t2-t1)
Q=4200х0,5х40=84000Дж=84кДж
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: hobih541
Предмет: Математика,
автор: roseeeeeeeee9
Предмет: Русский язык,
автор: angelinapopova447
Предмет: Химия,
автор: gulnara1998kz