Предмет: Химия,
автор: fhdfryde
У воді масою 120 г розчинили при нагріванні 5 г фосфор (5) гідроксиду. Яка масова частка ортофосфатної кислоти в утвореному розчині?
Ответы
Автор ответа:
5
m(розчину)=120+5
w(кислоти)=5*100/125=4%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kozubvaleriaya2000
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: lmmaria
Предмет: История,
автор: obedkova99
Предмет: Математика,
автор: dreamsstill