Предмет: Химия,
автор: Ірина2973
спалили 0,9 г органічної сполуки і одержали 1,76г вуглекислого газу, 1,26г води і 0,28г азоту. Відносна густина пари даної речовини за воднем- 22,5. Встановити молекулярну формулу сполуки
Ответы
Автор ответа:
16
D(G)(H2) = 22.5 ==> M(G) = 22.5 * 2 = 45 г/моль
CO2 ==> C
1.76/44 = x/12
x = (1.76*12)/44 = 0.48 г (С)
H2O ==> 2H
1.26/18 = y/2
y = (1.26*2)/18 = 0.14 г (Н)
N2 ==> 2N
0.28/28 = z/28 ==> z = 0.28 г (N)
0.48 + 0.14 + 0.28 = 0.9 г — m(C,N,H)
m(G) = 0.9 г;
0.9 = 0.9 ==> кисню не було.
CxHyNz
12x = 0.48
y = 0.14
14z = 0.28
x = 0.04
y = 0.14
z = 0.02
| *50
x = 2
y = 7
z = 1
C2H7N или C2H5NH2 — этиламин.
CO2 ==> C
1.76/44 = x/12
x = (1.76*12)/44 = 0.48 г (С)
H2O ==> 2H
1.26/18 = y/2
y = (1.26*2)/18 = 0.14 г (Н)
N2 ==> 2N
0.28/28 = z/28 ==> z = 0.28 г (N)
0.48 + 0.14 + 0.28 = 0.9 г — m(C,N,H)
m(G) = 0.9 г;
0.9 = 0.9 ==> кисню не було.
CxHyNz
12x = 0.48
y = 0.14
14z = 0.28
x = 0.04
y = 0.14
z = 0.02
| *50
x = 2
y = 7
z = 1
C2H7N или C2H5NH2 — этиламин.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: annpay01
Предмет: Математика,
автор: veronikapytilova2008
Предмет: Геометрия,
автор: reznicenkoliza76
Предмет: Математика,
автор: БатюшкаФрейд
Предмет: Алгебра,
автор: MISSDENGYINGHOPE