Предмет: Химия,
автор: palienkomikolaoya1bc
Обчисліть масу карбон (II) оксиду об'ємом 5,6 л
Ответы
Автор ответа:
8
Дано:
V(CO) = 5,6 л
Vm=22,4 л/моль
M(СО) = 28 г/моль
Найти
m(CO)
n(CO) = V(CO) / Vm = 5,6 / 22,4 = 0,25 моль
m(CO) = n(CO) * Mr(CO) = 0,25 * 28 = 7 г
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: solarka2016
Предмет: Математика,
автор: melnukmaryan07
Предмет: Геометрия,
автор: kuzmindaniil495
Предмет: Химия,
автор: KingSpadeJoker
Предмет: Математика,
автор: Аноним