Предмет: Физика,
автор: mashaostapchuk0
Пасажирський потяг рухаючись рівномірно, за 20 хв пройшов шлях 30 км. Визначає швидкість руху потяга
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Объяснение:
Дано:
t = 20 мин = (1/3) ч
S = 30 км
___________
V - ?
V = S / t = 30 / (1/3) = 90 км/ч
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: gulnaragilova
Предмет: География,
автор: zhulkosofiya
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: novorosova