Предмет: Русский язык, автор: osheraliev

5 предложений сложение слов : например: электростанция . Электро станция 2 слова

Ответы

Автор ответа: stukun2004
1

самолет

самокат

бетономешалка

вездеход

снегоход

Автор ответа: KateAlex2018
1
После долгого похода, мы дошли до высокого холма и перед нами открылся вид на прекрасный водопад.
Родители сидели в уютной гостиной и смотрели телевизор, по новостям говорили о большом кораблекрушении.
Гуляя по пляжу и взявшись за руки, мы наблюдали за звездопадом.
Мама с братом вернулись из зоопарка и рассказывали о дальневосточном леопарде.
Я считаю себя домоседом, поскольку мне нравится сидеть дома, читать книги, а не гулять с друзьями.

osheraliev: Спасибо*_*
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: yuliayavtushenko95
Завдання 1. Встановити морфологічну форму вираження головного члена речень. Визначити формально-граматичний тип і підтип речень.
І.
Не бійся досвітньої мли. — Досвітній вогонь запали. Вовка пастухом не ставлять. Як сіно косять, то дощів не просять. До кого пристанеш, такий і сам станеш. Вік живи — вік учись. Чужого не хочу, свого не дам. Продав — загубив, купив — знайшов. Ідеш отак у доброму косарськім товаристві (О. Довженко). Дарованому коневі в зуби не дивляться. Решетом воду не носять. Старого горобця на полові не обдуриш. Шилом моря не нагрієш. Брехнею далеко не заїдеш. Хапаєшся було там і тут. В канцелярії і до після півночі сидиш іноді. Закохану людину одразу помітиш.
ІІ.
1. Надворі забіліло. Без кінця мрячило. У тихому морі темніє. Справді, наче хмарило звідтіль. Давненько не дощило. Бачиш, як хурделить.
2. Від хвилювання затуманило в очах. Однак мене морозить. У голові йому немов світало.Цілісінький день мене і терло, і м’яло. Рябіє в очах від цифр.
3. Плакать хочеться мені. Не хочеться вчитись ніяк. Кортіло йому забалакать до дівчини.
4. На літературному полі мені щастило. Грицькові справді не таланило. Фортунить Вам, Світлано Володимирівно, мати таких студентів.
5. Бракує арфі струн. Вистачило сили волі вивчить, нарешті, синтаксис. А чи стане цієї каші на всіх.
6. Не буде там добра ніколи. Нема без втрати перемоги. У гаю, у гаю вітру немає. Звичайно, закону такого нема. В тій книзі не було ні назви, ні початку. Запасу на три дні буде. Воронова серед присутніх уже не було.
7. Всі позолочено віконця. Нові мости покладено на ріки. На сизих луках скошено отаву. Враз було вбито всі хлоп’ячі надії.
8. Чутно плескіт у струмочку. Далеко видно простори. Зоряно, тихо у просторі. Тут було тихо й безлюдно. На вулиці не холодно.
ІІІ.
1. Виховувати нових українців, патріотів України. Вчитися майстерності. Жити й працювати по-сучасному. Стояти тут! Нема шляхів назад. 2. Сонця злиток тобі нести. Не буть війні. До тебе вже шляхів не напитати. Ні зварити, ні випрати нікому. Звертати вже ніяк. 3. Як мені далі жити? Працювати далі, чи покинути? Чим тут можна захоплюватись? Хіба піти самому в хату? 4. Тобі б не говорить, мені б не слухать. Чому б не зробити фільм. Відпочити б трохи. Назавжди б викреслить війну. Не програти б нам. Сидіть би вам на печі та жувать калачі.
Предмет: Биология, автор: milana3108
Предмет: Математика, автор: Макс20061983