Предмет: Химия,
автор: Димас132754
Одновалентний метал масою 31,4г взаємодіє з водою, при цьому виділяється водень обємом 8,96л, Визначте який це метал
Ответы
Автор ответа:
1
2X+2H2O =2XOH+H2
n(H2)=8,96/22,4=0,4моль
nX:nH2=2:1
n(X)=0,4*2=0,8моль
M(X)=31,9/0,8=39,25г/моль
X-калий
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: angelinanikkel421
Предмет: Физика,
автор: kupeevruslan9
Предмет: Английский язык,
автор: umpalumpa12
Предмет: Биология,
автор: andrsm03
Предмет: Математика,
автор: LeaDeLaria