Предмет: Физика,
автор: shundurykolya007
чому дорівнює сила,що діє на точковий заряд 100мк/кл,розміщений в клектричному полі з напруженістю 10кв/м
Ответы
Автор ответа:
1
q=10^-4 Кл E=10^4 В/м F=?
===
F=q*E=10^-4*10^4=1 H
=======================
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ritatopskaya337
Предмет: Английский язык,
автор: mariapeirenko
Предмет: Алгебра,
автор: wwvvvw
Предмет: Право,
автор: kolyadalakov
Предмет: Математика,
автор: chickipuckvika