Предмет: Математика,
автор: katyavereshaga
Магазин продав 12 кг цукерок і 9 кг печива,усього на суму 639 грн.Скільки коштує 1 кг цукерок,якщо 1 кг печива коштує 23 грн?
Ответы
Автор ответа:
1
с продажи печенья он получил 9*23=207грн
значит, с продажи конфет 639-207=432грн
значит цена 1кг конфет = 432/12=36грн
Автор ответа:
9
Ваша робота повинна виглядати так.
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Majdjddnzjdndn
Предмет: Математика,
автор: promzelev04
Предмет: Математика,
автор: veronikka2111
Предмет: Физика,
автор: LunaLuna777
Предмет: Алгебра,
автор: imaria1