Предмет: Химия, автор: vityanosko1

Виведіть формулу речовини якщо відомо що масова частка Карбону в ній становить 75%, а Гідрогену 25%

Ответы

Автор ответа: fomenkinho
96

Дано

CxHy

w(C) = 75% = 0.75

w(H) = 25% = 0.25

Решение

w(C) = xAr(C) / (xAr(C) + yAr(H)) = 12x / (12x + y) = 0.75

12x / (12x + y) = 0.75

12x = 0.75(12x + y)

12x = 0.75(12x + y)

12x = 9x + 0.75y

3x = 0.75y

4x = 1y

x : y = 1 : 4

CH4

Ответ: CH4

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: ismailovasamira76
Предмет: Математика, автор: Аноним