Предмет: Физика,
автор: jdjdndbnd
Дано V=5км/ч S = 3 км t -?
Си 1,4с. 3000м
Ответы
Автор ответа:
2
t=s/v=3000m:50/36=3000×36/50=60×36=2160c=0,6ч
jdjdndbnd:
это точно ?
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Tikhonovns1p
Предмет: Українська мова,
автор: ilakazak945
Предмет: Физика,
автор: kateivaniv2005
Предмет: История,
автор: angelikaLETO
Предмет: Физика,
автор: АлисаХарина