Предмет: Физика,
автор: lavrunenko743
Задача
Пiч складаэться з 300 цеглин ,мама кожноï 3,5 кг яку кiлькiсть теплоти вiддасть пiч у наслiдок остигання (охолоджування)вiд 75°С до 25°С.Питома теплоэмнiсть цеглини=880 Дж/кг°С (Вiдповiдь повинна бути 46,2 мДж)ПЖ ПОМОГИТЕ
Ответы
Автор ответа:
9
m=3.5×300=1050
Q=cmt
Q=880×1050×(75-25)=46200000 Дж
lavrunenko743:
Спасибо очень помогла!)
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: pojminovaana
Предмет: Геометрия,
автор: fadis7719
Предмет: История,
автор: FidanValizade
Предмет: Физика,
автор: децл3
Предмет: Математика,
автор: Аноним