Предмет: Химия,
автор: temksjd
Яка масова частка в розчині якщо 16 г KCl розчинили в 184 см3 H2O?
Ответы
Автор ответа:
0
180см3*1г/см3=180г
m(розчину)=180+16=196г
w=16*100/196=8,2%
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: ivanvolk102938
Предмет: Английский язык,
автор: kamilakasenenko
Предмет: Литература,
автор: yugauira06
Предмет: Геометрия,
автор: аркадий1234567
Предмет: Алгебра,
автор: alinatsikunova1