Предмет: Химия,
автор: maryabotsman27
Маса феруму в гемоглобіні крові людини дорівнює 3 г.Обчисліть,яка кількість атомів феруму міститься в гемоглобіні крові людини
Ответы
Автор ответа:
1
Не знаю точно, але я б розв'язувала ось таким чином :
Спочатку знайду кількість речовини Fe = m/M= 3/56= 0,05 моль
І тепер можна знайти кількість атомів Fe за формулою кількість речовини = N/Na
N = кількість речовини * Na
N(Fe) = 0,05 * 6,02 * 10^23 = 0,301 *10^23
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Музыка,
автор: alexandrauryash
Предмет: Музыка,
автор: pwfih
Предмет: Обществознание,
автор: Love1
Предмет: Алгебра,
автор: Yuliana365