Предмет: Математика,
автор: igor200708
Магазин продав 13 кг вишні і 9 кг слив, усього на суму 291 грн. Скільки коштуе 1 кг слив, якщо 1 кг вишні коштуе 12 грн?
Ответы
Автор ответа:
3
1) 639-(23*9)=432(грн) продано на печево
1)23*9=207
2) 432:12=36(грн) коштує 1 кг цукерок
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ksyusarantseva
Предмет: Английский язык,
автор: Savka20000
Предмет: Геометрия,
автор: gtagtaand56
Предмет: Математика,
автор: 270895
Предмет: Физика,
автор: mathew0304