Предмет: Математика, автор: igor200708

Магазин продав 13 кг вишні і 9 кг слив, усього на суму 291 грн. Скільки коштуе 1 кг слив, якщо 1 кг вишні коштуе 12 грн?

Ответы

Автор ответа: tosyaborisova2009
3

1) 639-(23*9)=432(грн) продано на печево

    1)23*9=207

2) 432:12=36(грн) коштує 1 кг цукерок

   

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: gtagtaand56
Предмет: Математика, автор: 270895