Предмет: Физика,
автор: Настя0314653
Якої швидкісті набуває автомобіль за 10с, якщо рухаючись із стану спокою за перші 5с долає шлях 25м?
Ответы
Автор ответа:
0
s=25 м t1=5 c t2=10 с vo=0 v2=?
===
s=a*t1²/2
a=2*s/t1²=2*25/5²=2 м/с²
v2=0+a*t2=2*10=20 м/с (72 км/ч)
======================
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: grakovvladik280
Предмет: Математика,
автор: tetyanakotous
Предмет: Физика,
автор: jsifeq
Предмет: Математика,
автор: ЯнинаГодун
Предмет: Алгебра,
автор: Karluginvlad