Предмет: Физика,
автор: Карина12121212
Вага тіла в повітрі P1=12Н,а в рідині густиною 1000кг/м3 вага того ж тіла дорівнювала P2=7Н.
Яка густина речовини тіла?
kos2004:
А в рідині тіло на дні або плаває посередені
И в повітрі значить прив'язана на нитці
???
Как указано в условии так и написала.Это про силу Архимеда
P1-P2=5
А дальше я не понимаю
Ок щас попытаюсь решить
Спасибо большое,у меня тоже такой ответ получился
Ответы
Автор ответа:
3
2400 килограмм/метр кубический
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: willxville10
Предмет: Биология,
автор: Lokomoko132
Предмет: Информатика,
автор: anufrievaanastasia60
Предмет: Математика,
автор: brainystorm
Предмет: Математика,
автор: yulyasirik