Предмет: Физика,
автор: sasha33937
хлопчик штовхає санчата по горизонтальній дорозі, прикладаючи силу 50 Н напрямлену під кутом 30* до напрямку руху санок. Яку роботу виконує хлопчик на ділянці шляху завдовшки 10м?
Ответы
Автор ответа:
35
решение прикреплено на фото.
dano :
F = 50 H,
S = 10 м,
cos(30°) = √3/2.
dano :
F = 50 H,
S = 10 м,
cos(30°) = √3/2.
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: rasuljumabai2008
Предмет: Физика,
автор: sanjar848u
Предмет: Алгебра,
автор: zabrovskii68