Предмет: Физика,
автор: morek2008
На графіку зображено залежність переміщення від часу при прямолінійному рівномірному русі. Початкова координата дорівнює 10 м рівня руху має вигляд
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Равномерное прямолинейное только в)
По графику а=4/2=2 м/с²
По графику а=4/2=2 м/с²
morek2008:
Спасибо<3
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: animetenka
Предмет: Математика,
автор: llliiizzzaaaaaaaaaa
Предмет: Геометрия,
автор: bogdanavto290
Предмет: Алгебра,
автор: Carev5555
Предмет: Физика,
автор: рая0206