Предмет: Химия,
автор: Andriy13122004
обчисліть об'єм(л) сульфуру (|V) оксиду масою 158г.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m(SO2) =158 г n(SO2) = m(SO2)/ M(SO2) = 158 / 64 =2,5 моль
M(SO2) = 64 г/моль V(SO2) = Vm * n(SO2) = 22,4 * 2,5 = 56 л
Vm=22,4 л/моль
Найти:
V(SO2)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Gogogoooooooooo
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: MaksumivVika
Предмет: История,
автор: davidgangster555
Предмет: Алгебра,
автор: a79184404799