Предмет: Физика,
автор: peachanng88
на провідник довжиною 50 см розміщений перпендикулярно лініям індукції діє сила 0,12 H визначити магнітну індукцію якщо сила струму у провіднику 3 A
Ответы
Автор ответа:
3
L=0.5 м F=0.12 H I=3 A B=?
===
F=I*B*L*sinα (sin90=1)
B=F/(I*L)=0.12/(3*0.5)=0.08 Тл
========================
peachanng88:
СПАСИБО ОГРОМНОЕ
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Kevich3
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Окружающий мир,
автор: garkushakatya17
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: Tomashikmaksim